شرکت آدا افزار در سال 67 تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه صنایع ذخیره سازی اطلاعات با استفاده از مدیا کارتریج ها شروع کرد. این شرکت امروزه به قدرتمند ترین توضیع کنندگان دیتا کاتریج شرکت های معتبر دنیا از جمله HP و SONY در ایران تبدیل شده است و صنعت خود را در زمینه لیبل های الکترونیکی گسترش داده است.

در این مطلب به معرفی سایت شرکتی آدا افزار و نحوه طراحی و پیاده سازی آن می پردازیم.

طراحی سایت شرکتی کاربر پسند

در هر سایتی مهمترین عامل جذب کاربر ایجاد یک تعامل کاربری زیبا است و بهترین روش برای ایجاد این حس استفاده از توابع واکنشی میباشد.

در این سایت یکی از چشمگیر ترین عکس العمل ها برای برند های این شرکت در نظر گرفته شده است. در بخش محصولات زمانی که کاربر موس را بر روی آیکون برند سونی یا غیره میبرد، مربع آیکون با یک انیمیشن نرم میچرخد و در پشت آن لینک ورود به توضیحات و محصولات زیرشاخه نمایان میشود.

طراحی سایت شرکتی کدنویسی اختصاصی

وب سایت شرکتی آدا افزار به صورت اختصاصی با زبان برنامه نویسی asp.net و c# برنامه نویسی شده است و یکی از مهمترین فاکتورهای برنامه نویسی و طراحی وب سایت اختصاصی، انعطاف پذیری و قابلیت توسعه در هر زمانی می باشد. وقتی شما یک وب سایت شرکتی با سیستم های مدیرین محتوا مانند وردپرس، جوملا، مجنتو و یا هر cms دیگری استفاده میکنید می بایست از بین چند قالب وردپرس یا… یک طرح که به سلیقه شما نزدیکتر می باشد را انتخاب نمایید و برای شخصی سازی و یا اضافه کردن امکانات مختلف در آینده دچار مشکل خواهید شد ولی در طراحی سایت اختصاصی هیچ محدودیتی در تغییرات و مهمتر از آن اضافه کردن امکانات ندارید.

کنترل پنل مدیریت ساده سایت شرکتی اختصاصی

از دیگر مزایای طراحی سایت اختصاصی آدا افزار، طراحی بسیار آسان کنترل پنل مدیریت سایت می باشد به نحوی که مدیر سایت با دیدن چند ویدئوی آموزشی کوتاه به راحتی میتواند هر تغییر و یا بارگذاری اطلاعات و تصاویر را در وب سایت انجام دهد و هیچ گونه پیچیدگی در پنل مدیریت وجود ندارد.

 

قالب سایت شرکتی آدا افزار

طراحی سایت شرکتی بازرگانی آدا افزار
طراحی سایت شرکتی بازرگانی آدا افزار