شرکت طراحی سایت پایدار سامانه مفتخر است با ۱۴ سال سابقه درخشان در حوزه طراحی و راه اندازی انواع وب سایت کلیه خدمات خود را به همزبانان و همسایگان عزیزمان در کشور تاجیکستان ارائه نماید.

خدمات طراحی سایت در تاجیکستان

برخی از خدمات شرکت طراحی سایت پایدار سامانه برای شرکت ها و کسب و کارهای تاجیکستان شامل: طراحی سایت فروشگاهی و راه اندازی وب سایت ویژه کسب و کارهای مختلف ، طراحی انواع سایت های اداری و شرکتی، طراحی سامانه و پورتال های سازمانی و همچنین ارائه خدمات سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مثل گوگل در جمهوری تاجیکستان می باشد.

نحوه سفارش طراحی سایت در تاجیکستان( صادرات خدمات)

تمامی عزیزان از تاجیکستان می توانند جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر راجع به ارائه خدمات طراحی سایت و نحوه ثبت سفارش با واحد فروش شرکت پایدار سامانه به شماره های تماس  44296855 (021)98+ و  44296876 (021)98+ و یا ایمیل info@paydarsamane.com تماس حاصل فرمایند.

سفارش طراحی سایت تاجیکستان

برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای اختصاصی، هم بصورت حضوری در کشور تاجیکستان یا ایران و هم بصورت غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

شرکت طراحی سایت پایدار سامانه یک شرکت سهامی خاص می باشد و تمامی خدمات خود را از طریق عقد قرارداد رسمی تضمین می کند و از طریق سیستم پورتال مشتریان و تیکتینگ، عملیات پشتیبانی از وب سایت های طراحی شده را بر عهده خواهد گرفت.

طراحی سایت چند زبانه

شرکت پایدار سامانه نمونه های زیادی از وب سایت های چند زبانه را طراحی نموده و بنا به درخواست مشتری، وب سایت های چند زبانه پیاده سازی می شود.

مراحل طراحی سایت در پایدار سامانه

تعرفه طراحی سایت در شرکت پایدار سامانه چگونه محاسبه می شود؟