داشتن یک وب سایت

در این مقاله میخواهیم 6 مزیت داشتن وب سایت و انگیزه برای سفارش طراحی سایت را نام ببریم و اینکه چرا در این برهه داشتن یک وب سایت ضرورت داشته و در صورتی که وب سایت نداشته باشید چه فرصت های طلایی برای فروش کالا و خدمات را از دست خواهید داد. پس لطفا تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا برای تصمیم به طراحی سایت کمی آماده شوید.

1- اطلاع رسانی از طریق وب سایت

با به وجود آمدن وب سایت ها، ابزار مفیدی برای اطلاع رسانی در سطح جهانی به وجود آمده است به طوری که خبرگزاری های معروف دنیا پس از انتشار خبر خود در وب سایت های معروف خبری می تواند از انتشار آن خبر در جهان اطمینان داشته باشند؛ آن هم در کسری از ثانیه که در گذشته فکر کردن به این موضوع نیز محال بود.

2- بازاریابی با استفاده از وب سایت

در این امر فقط کافی است ما وب سایت شرکت یا کسب و کارمان را به موتور های جست و جو مثل گوگل معرفی کنیم. همین کار باعث می شود که با کاربران با جست و جو در مورد حوزه کاری ما که وب سایت ما به آن اشاره دارد، سایت ما را پیدا کرده و با کسب و کار و فعالیت ما و محصولات ما آشنا شوند.

البته باید در طراحی سایت به سئو ی وب سایت مان دقت کنیم و سایت خود را از منظر سئو ارتقا دهیم چرا که اینکار باعث می شود موتور های جست و جو مثل گوگل، وب سایت ما را در رتبه های بالاتری در لیست جست و جوی خود قرار دهند.

 


"اگر با سئو آشنایی ندارید و یا میخواهید بیشتر بدانید مقاله سئو چیست را مطالعه کنید"


3- در دسترس بودن با داشتن یک وب سایت

این مزیت باعث شده ما در هر زمان از شبانه روز و هر جایی که به اینترنت دسترسی داریم، این امتیاز را داشته باشیم که اطلاعات خود را در اختیار همگان قرار دهیم.

4- تبلیغات اینترنتی از طریق وب سایت

وب سایت ها بهترین جا برای انجام تبلیغات می باشند. در صورتی که وب سایت ما دارای بازدید کننده بالایی باشد، مطمئن باشید به خاطر بازدید بالای وب سایت ما، شرکت های مختلفی در این زمینه به ما سفارش تبلیغات می دهند. خود شما نیز می توانید به همین روش با داشتن وب سایت، خود را در جهان گسترده ی اینترنت معرفی و تبلیغ نمایید.

5- درآمد زایی از طریق وب سایت

مهمترین مزیت داشتن وب سایت، داشتن درآمد می باشد که به انگیزه مهم امروز در جامعه جهانی که اشتغال و درآمد برای گذران امور زندگی ست، جان تازه ایی داده است. بسیاری از شرکت های در حال ورشکستگی، با راه اندازه وب سایت توانسته اند بقای خود را تضمین نمایند. زیرا تعدد فروش آنها به این طریق چندین برابر شده است. همچنین این تعداد مشتری در صورت رضایت از کیفیت محصولات برای شما ابزار تبلیغاتی خواهند شد و در طول زمان اندکی محصولات شما در کل یک شهر یا حتی کشور و یا حتی تمام دنیا معرفی خواهد شد.

6- عدم محدودیت های زمانی و مکانی از طریق وب سایت

یک مزیت مهم دیگر وب سایت این می باشد که دیگر ارتباط ما با مشتریان و کاربران محدود به خیابان و محله اطراف شرکت و فروشگاه و کسب و کار نمی باشد.


می توانید برای سفارش هر گونه طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی با شرکت پایدار سامانه تماس حاصل نمایید.