اگر به عنوان یک پزشک نمونه هایی از وب سایت های پزشکی موفق را مشاهده کنید بی شک ترغیب خواهید شد که شما نیز یک سایت پزشکی را راه اندازی کرده و از مزایای بیشمار آن برخوردار شوید. بسیاری از پزشکان در ایران برای طراحی سایت خود به پایدار سامانه اعتماد کرده و نتیجه این اعتماد را نیز گرفته اند. در ادامه برخی نمونه سایت های پزشکی که توسط این شرکت طراحی شده به همراه ویژگی های برجسته آنها بیان شده است.

سایت دکتر پرند عسگری، یکی از نمونه سایت های پزشکی موفق

وب سایت دکتر پرند عسگری

اگر به سایت پزشکی دکتر پرند عسگری مراجعه کنید متوجه می شوید که ایشان متخصص زنان و زایمان می باشند. این وب سایت یکی از نمونه سایت های پزشکی است که توسط پایدار سامانه به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده و تمام امکانات و منوهای لازم برای دسترسی پزشک و بیماران در نظر گرفته شده است. خدمات ارائه شده در مطب دکتر عسگری به صورت کامل در سایت توضیح داده شده و این خدمات به راحتی توسط کاربران سایت قابل دسترسی هستند.

پروژه های تحقیقاتی و بیوگرافی خانم دکتر عسگری نیز در سایت گنجانده شده تا اعتماد بیماران هر چه بیشتر جلب شود. همچنین اطلاعات علمی مفیدی نیز برای خانم های بارداری که به این سایت مراجعه کنند وجود دارد.

سایت کلینیک دندانپزشکی دکتر صدری منش

وب سایت دکتر صدری منش

از سایت دکتر صدری منش نیز می توان به عنوان یکی از نمونه سایت های پزشکی ایده آل نام برد. این سایت نیز به صورت اختصاصی طراحی شده و هر کاربر با اولین نگاه متوجه تخصص پزشک خواهد شد. در این سایت نیز خدمات کلینیک با استفاده از جملات ساده اما جذاب و پرطرفدار بیان شده و آدرس و شماره تلفن کلینیک نیز در جایی قرار گرفته که به راحتی توسط کاربران دیده می شود. همچنین یک نکته مهم در این نمونه سایت پزشکی استفاده از عکس هایی با گرافیک بالاست که از کارهای کلینیک گرفته شده و نقش بسزایی در جذب بیماران دارد.

وبسایت نوین ماما، سایت پزشکی با ویژگی های جذاب

وب سایت نوین ماما

یکی دیگر از نمونه وب سایت های پزشکی که توسط پایدار سامانه طراحی شده سایت نوین ماما است. این وب سایت با هدف ارتقا سطح سلامت کل جامعه طراحی شده است. اصل خدمات این وب سایت در حوزه مراقبت های پیش، پس و در حین بارداری است اما از سایر موضوعات نیز غافل نشده است. در این سایت می توانید انواع مطالب آموزنده را در زمینه مسائل پزشکی و پربازدید روز دنیا به همراه عکس ها و فیلم های با کیفیت مشاهده کنید. همچنین در این سایت امکان پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا کاربران بتوانند سوالات پزشکی خود را مطرح کنند.

این 3 مورد تنها بخش کوچکی از نمونه سایت های پزشکی موفق می باشد. اما آنچه که می توان از این موارد برداشت کرد این است که پایدار سامانه قابلیت طراحی سایت های پزشکی را به بهترین شکل ممکن برای هر نوع تخصصی دارد.