طراحی سایت

شما برای کسب درآمد می توانید راه های مختلفی را دنبال کنید و یا اگر کسب و کاری دارید برای افزایش فروشتان راه های گوناگونی خواهد داشت. یکی از راهکارهای افزایش فروش، طراحی سایت می باشد.

اگر تا حالا در کسب و کار خود وب سایت نداشتید دیگر تامل نکنید و به یک شرکت طراحی سایت زنگ بزنید و از آنها مشاوره بگیرید.

امروز دیگر زمان آن نیست که با شخصی که کالای خود را به آن میفروشید مراودات رو در رو داشته باشید. با داشتن یک وب سایت می توانید هم مشتریان بسیار زیادی را از آن خود کنید و هم مشتریان قدیمی خود را با ارائه محصولاتتان در وب سایت به آنها معرفی نمایید.

اگر دنبال درآمد بهتری هستید می توانید خیلی زود با طراحی یک وب سایت در زمینه مهارت و تخصصی که دارید خودتان و کسب و کارتان را معرفی نموده و از طریق بازاریابی اینترنتی کسب درآمد کنید و یا اگر مهارت در فروش دارید میتوانید اینکار را با طراحی یک سایت فروشگاهی انجام دهید و حتی اگر تنها یک نویسنده هستید یا قلم خوبی دارید نیز میتوانید با طراحی سایت وبلاگ نویسی و مقاله نویسی کار خود را شروع کنید. برای شروع اینکار ابتدا باید یک شرکت مورد اعتماد، منصف و کار بلد انتخاب کنید.

حالا سوال اینجاست که برای انتخاب شرکتی که ارزان طراحی میکند، حرفه ای سایت میسازد و کیفیت شعار کارش می باشد، چکار کنیم؟

اگر به دنبال شاخص هایی برای ارزیابی کیفیت یک شرکت طراحی سایت هستید این مقاله به شما کمک زیادی خواهد کرد.

شرکت طراحی سایت شرکتی است که مسئولیت طراحی ظاهر سایت یا Frontend  و همچنین برنامه نویسی سایت یا Backend سایت را بر عهده دارد. اگر قصد طراحی سایت برای کسب و کار، استارتاپ و یا سایت شخصی خود دارید با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید تعداد زیادی شرکت را شناسایی کنید و تازه کار شما از این نقطه برای انتخاب تعداد زیادی شرکت شروع خواهد شد.

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

طراحی سایت

برای مشاغل گوناگون سبک کار و یا ماهیت سایت متفاوت خواهد بود، اگر کارگاه آموزشی دارید باید امکانات سایت آموزشگاه را دقیق بررسی کنید، اگر خبرنامه یا خبرنگار هستید باید امکانات یک سایت خبری را رصد کنید و اگر نویسنده مقاله، پزشک، آژانس مسافرتی، ماما یا متخصص زنان و زایمان، شرکت بازرگانی و… هستید متناسب با نیازمندی ها باید بررسی نمایید.

اگر یک سازمان یا مدیر یک شرکت بزرگ هستید میتوانید برای مدیریت ارتباط با مشتریانتان به سراغ طراحی پورتال سازمانی و یا سامانه های تحت وب برای سازمانتان بروید. پرتال های سازمانی علاوه بر توانایی نمایش اطلاعات سازمان یا شرکت ، اضافه بر امکانات وب سایت ها به پایگاه داده های مختلفی متصلند و دائم در حال تبادل اطلاعات با آن ها بوده و در آخر اطلاعات مورد نظر و نیاز کاربران را بصورت مرتب و دسته بندی شده ارائه می دهند.

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

برای طراحی سایت خود باید مطمئن ترین راه را انتخاب کنید و از تیم مربوطه درباره زبان برنامه نویسی و نحوه طراحی و پیاده سازی سایت بپرسید و اینکه تکنولوژی که در طراحی سایت استفاده می کنند چیست، برای روشن تر شدن مطلب، ما در زیر تکنولوژی ها یا زبان برنامه نویسی که یک شرکت برنامه نویسی ممکن است از آنها استفاده کنند را نام بردیم:

 • طراحی سایت با جوملا (joomla)
 • طراحی وب سایت با وردپرس (WordPress)
 •  نیوک (PhpNuke)
 • مامبو (Mambo)
 • ساخت سایت با دروپال (Drupal)
 • پیاده سازی سایت با smf
 • کدنویسی سایت دستنویس از جمله
 • طراحی سایت با asp.net
 • برنامه نویسی سایت با php
 •  جاوا (java)
 • jsp

اگر دنبال بهترین شرکت می گردید باید هم کیفیت را مد نظر قرار دهید و هم تعرفه یا همان قیمت طراحی سایت را توجه داشته باشید. آیتم های دیگری که باید توجه کنید را در مقاله بعدی برای شما توضیح خواهیم داد که یکی از آنها بعنوان مثال برای یک شرکت، امکانات طراحی سایت شرکتی می باشد.

بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران

اگر به دنبال بهترین شرکت های طراحی وب سایت هستید و قصد انتخاب بهترین ها از بین مجموعه شرکت ها هستید می بایست شرکتی را پیدا کنید که حرفه ای باشد و حرفه ای کسب و کارش را مدیریت و توسعه دهد یعنی در این بازار رقابت و سرعت پیشرفت و رشد تکنولوژی، بتواند با دیگران رقابت کند و افزایش تعداد مشتری را کنترل کند و همینطور هر روز نسبت به روز قبل حجم فروش را افزایش دهد، و همینطور عواملی وجود دارد که منجر به موفقیت یک شرکت طراحی وب سایت می شود که در زیر به برخی از آنها اشاره کردیم.

تجربه در کنار سلیقه و همگام بودن با تکنولوژی

هنگام فکر کردن در مورد طراحی وب سایت، باید طرحی متناسب با ماهیت مشتریان هدف انتخاب کرد، به عنوان مثال هنگامی که می خواهید محصولات دخترانه را تبلیغ کنید، طبیعتاً بازدید کنندگان سایت شما زن خواهند بود بنابراین می توان رنگ های نازک و تصاویر متناسب با آنها را انتخاب کرد تا توجه بیشتری را به خود جلب کند این موضوع هم سلیقه، هم استانداردها و مهمتر از همه تجربه راه اندازی چندین سایت در آن کسب و کار را میخواهد.

یک شرکت منحصر به فرد و متمایز

بهترین شرکت طراحی وب سایت همیشه در تلاش است تا وب سایت های متمایزی را ارائه دهد تا متفاوت از سایت های دیگر باشد و در ذهن ها مشهود باشد. منظور از این حرف این نیست که وب سایت های خلاقانه طراحی کرده باشد بلکه می بایست بر مبنای نوع کسب و کار و نیازمندی های مشتری، بهترین را خلق نماید و قطعاً بهترین ها همیشه متفاوت از بقیه خواهند بود.

نمونه کارهای شرکت طراحی سایت

حتما نمونه کارهایی که شرکت مورد نظر انجام داده را مشاهده نمایید و به موارد زیر در سایت های نمونه دقت کنید:

طراحی سایت با کاربری آسان

رفتار بازدید کننده در بخشهای مختلف سایت بسیار مهم می باشد و توجه ویژه ای نیاز دارد چرا که همین رفتار کاربر در سایت است که تعیین میکند از سایت شما خرید کند یا حتی بتواند دنبال موضوع و مطلبی که نیاز دارد در کمترین زمان به آن مطلب برسد. با طراحی سایت با کاربری آسان نه تنها اهمیت ویژه ای دارد بلکه یک امر ضروری بوده و میتواند تعداد بازدیدکنندگان سایت شما را افزایش می دهد.

استفاده از رنگها

قطعا میدانید که سازگاری رنگها را با یکدیگر باید در نظر بگیرید و از رنگهایی با تنوع زیاد استفاده نکنید تا چشم کاربران را مزاحم نکند، با استفاده از رنگهایی که باعث جلب توجه عناصر مهم سایت می شوند میتوان کاربران را هدایت کرد به سمتی که شما میخواهید.